Serdecznie zapraszamy na II sesję Rady Miejskiej w Wiślicy w dniu 29.05.2024 r. (środa) o godz.09:00 w budynku Urzędu Miasta i Gminy Wiślica ul.Łokietka 2.

Niesłyszący

Bezpłatny Portal przeznaczony dla każdego, kto potrzebuje wsparcia w dziedzinie wychowania bądź też dla osób, które pragną podzielić się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

          Chcielibyśmy Państwu przedstawić Jedyny w swoim rodzaju bezpłatny Portal http://pierwszekroki.czasdzieci.pl/, który jest przeznaczony dla każdego, kto potrzebuje wsparcia w dziedzinie wychowania bądź też dla osób, które pragną podzielić się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

          Portal nie jest tworem jednej osoby, jest to strona, która ciągle się rozwija dzięki każdemu aktywnemu użytkownikowi. Młode Mamy mogą się na nim wymieniać swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami.

 

         Ważnym aspektem tego przedsięwzięcia jest to, iż jest to całkowicie darmowe miejsce porad dla rodziców z całej polski. Dodatkowo co miesiąc trójka najbardziej aktywnych rodziców w nagrodę za udzielanie porad innym otrzymuje nagrody.

 

         Projekt ma na celu zapewnienie informacji przede wszystkim młodym rodzicom, którzy mogą zadać wszelkie pytania i uzyskać błyskawicznie odpowiedź od innych rodziców. Portal "Pierwsze Kroki" to ciekawe miejsce dla wszystkich rodzin z terytorium Państwa Gminy.

 

Osoba do kontaktu:

Dawid Wołowicz

ul. Felicjanek 10/17

31-104 Kraków

tel/fax (12) 421-29-41

605 548 155

e-mail:  

http://pierwszekroki.czasdzieci.pl/