Serdecznie zapraszamy na II sesję Rady Miejskiej w Wiślicy w dniu 29.05.2024 r. (środa) o godz.09:00 w budynku Urzędu Miasta i Gminy Wiślica ul.Łokietka 2.

Niesłyszący

Głosuj na "Podwórko NIVEA" w naszej Gminie !!!

       Rozpoczął się I etap głosowania na zgłoszone przez Gminę lokalizacje do konkursu "Podwórko NIVEA". GŁOSUJEMY!!!

      Gmina Wiślica przystąpiła do udziału w tegorocznej edycji konkursu „Podwórko NIVEA”, dzięki któremu zostaną utworzone place zabaw w wybranych i zgłoszonych lokalizacjach. Gmina zgłosiła aż dwie lokalizacje.  Pierwsza to teren  na działce w Wiślicy ul. Podwale, obok kompleksu Zespołu Szkolno- Przedszkolnego oraz Placu Rekreacyjno-Sportowego, a druga miejscowość  w której planuje się budowę placu zabaw, to teren obok Szkoły Podstawowej w Skotnikach Dolnych.

       Zgłoszenie powyższych lokalizacji to tylko pierwszy krok do utworzenia  takich miejsc zabaw dla całej rodziny. Najważniejszym krokiem w konkursie jest jednak głosowanie, które składa się z dwóch etapów:

  • Etap I od dnia 5 maja 2016 r. do 2 czerwca 2016 r. do godziny 24:00
  • Etap II od dnia 3 czerwca 2016 r. do 30 czerwca 2016 r. do godziny 24:00

       W każdym z powyższych etapów Organizator- „Podwórko Nivea”, wyłoni 20 zwycięskich lokalizacji. Materiały promujące całą akcję czyli plakaty oraz specjalne naklejki przypominające i zachęcające do głosowania na Rodzinne Miejsca Zabaw, zostały rozmieszczone w każdej miejscowości całego terenu Gminy. Jak widać wygrana w konkursie zależy przede wszystkim  od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania przez mieszkańców.

        Aby móc zagłosować prosimy o kliknięcie na wybrany poniżej plakat. Po przejściu na stronę organizatora, należy dokonać rejestracji w serwisie, co umożliwi każdemu oddanie jednego głosu dziennie na odpowiednio wybraną przez siebie lokalizację.

 

Plakat WISLICA.jpeg         Plakat skotniki.jpeg

 

Zachęcamy wszystkich do aktywnego głosowania aby móc wspólnie wywalczyć wspaniałą nagrodę jaką będzie wybudowanie niepowtarzalnego „Podwórka NIVEA”  w naszej okolicy !!!