Niesłyszący

Zapraszamy na koncert pt. „Waszej Pamięci Żołnierze Wyklęci” – Kieleckie Centrum Kultury

KOMUNIKAT PRASOWY

Koncert pt. „Waszej Pamięci Żołnierze Wyklęci” – Kieleckie Centrum Kultury, pl. Moniuszki 2B, 28 lutego 2017 r., godz. 11:00 oraz 18:00.

28 lutego 2017 r. w Kieleckim Centrum Kultury odbędzie się koncert zatytułowany „Waszej Pamięci Żołnierze Wyklęci”, którego organizatorem jest Delegatura Instytutu Pamięci Narodowej w Kielcach we współpracy ze Stowarzyszeniem PASSIONART.

 Koncert jest integralną częścią obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Wydarzenie jest formą przypomnienia o niezłomności i odwadze polskich żołnierzy podziemia antykomunistycznego i niepodległościowego a jego ideą przewodnią jest budowanie świadomego i odpowiedzialnego patriotyzmu.

W koncercie wezmą udział finaliści I Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej im. Henryka Rosiewicza „KIMA” z terenu województwa świętokrzyskiego. Chcielibyśmy aby laureaci zaprezentowali się szerszej publiczności naszego regionu.

Muzycy ze Stowarzyszenia PASSIONART dwukrotnie zaprezentują się na deskach Kieleckiego Centrum Kultury. O godz. 11.00 na widowni zasiądą uczniowie szkół z województwa świętokrzyskiego. Natomiast salę o godz. 18.00 wypełnią wszyscy zainteresowani, ponieważ wstęp jest wolny.  

Bezpłatne zaproszenia na koncert (godz.18.00) do odbioru w kasie biletowej Kieleckiego Centrum Kultury od 13 lutego w godz. od 10-17.

 

 „Waszej Pamięci Żołnierze Wyklęci” – Kieleckie Centrum Kultury, pl. Moniuszki 2B, 28 lutego 2017 r., godz. 11:00 oraz 18:00.

                                                 Zapraszam

                                                                                                                                    Dorota Koczwańska- Kalita

                                                                                                                                 Naczelnik Delegatury IPN Kielce

Koncert Żołnieże Wyklęci.jpeg