Niesłyszący

Dominika Pawełczyk-nasza dwukrotna złota medalistka Mistrzostw Polski Juniorów

Dominika Pawełczyk dwukrotna Mistrzyni Polski

 

Dominika Pawełczyk urodziła się 9.04.2004 r. w Busku Zdroju. Na stałe mieszka w miejscowości Łatanice Gmina Wiślica. Uczy się w Zespole Szkół Techniczno-Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku Zdroju. Od roku 2016 trenuje bilard w UKS „Miłek Wiślica”.

lg-b-ambasadorzy junior fb i blog.png

       W tym roku szeregi ambasadorów marki Europool zasilili młodzi, niesamowici zawodnicy ! Kto to taki? Przekonajcie się !
 Wszystko zaczęło się kilkanaście lat temu. Wystarczyła iskierka, z której wykiełkował pomysł, a z niego z kolei idea. Idea, która przyświecała nam od samego początku tworzenia naszej firmy oraz marek. Bilard zawsze był naszą pasją, dlatego w każde działanie wkładamy całe serce i maksimum zaangażowania. Tak stworzyliśmy strukturę, która oparta jest przede wszystkim na zamiłowaniu do tego pięknego sportu, jakim jest bilard.
      Wiemy, że jest wiele osób, graczy zawodowych I amatorskich, które traktują tę dyscyplinę z równie wielkim zamiłowaniem. Dlatego od lat czynnie wspieramy zawodników, różnego rodzaju turnieje oraz rozgrywki.
Nasze marki mogą pochwalić się niesamowitymi ambasadorami, którzy od lat dumnie noszą na piersi logo marki Europool.
      W tym roku szeregi naszych ambasadorów zasiliła dwójka wspaniale rokujących, młodych graczy, którzy już w tej chwili mogą pochwalić się sporymi osiągnięciami – a wszystko jeszcze przed nimi !
Kto to taki zapytacie? Już wyjaśniamy :)


Dominika Pawełczyk, młoda zawodniczka, której portfolio robi wrażenie. Jej pasja I zaangażowanie ujęły nas od początku. Wola walki, zamiłowanie do zdrowej, sportowej rywalizacji I chęć ciągłego rozwoju to murowany przepis na sukces czego oczywiście z całego serca Dominice życzymy. Obecnie dzięki swojej ciężkiej pracy może pochwalić się sporą kolekcją medali, a jesteśmy pewni, że będzie ich więcej.


Oto kilka z jej osiągnięć:

Mistrzostwa Polski Juniorów 2018r. – złoto

Mistrzostwa Polski Juniorów 2019r. - złoto i brąz

Drużynowe Mistrzostwa Polski UKS’ów – złoto

International Billiard Festival – brąz

Mistrzyni Województwa świętokrzyskiego

Mistrzostwa Polski Seniorów (debiut) - 2x5 miejsce w odmianie 10 i 9 oraz 7 miejsce w odmianie w 8 bil

Pardubice Open 2019r. - 5 miejsce

Puchar Polski Kobiet – brąz