Niesłyszący

Biuletyn Informacji Publicznej

Skład osobowo-funkcyjny Obwodowych Komisji Wyborczych dla gminy Wiślica.

S K Ł A D
Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1
w Gimnazjum w Wiślicy, ul. Okopowa 27, tel. 379 20 69 w Wiślicy w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw, Rady m. st. Warszawy i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 roku.
Lp. Nazwisko i imię                Funkcja
1. Solarski Andrzej              Przewodniczący
2. Madej Monika                 Z-ca Przewodniczącego
3. Borzęcki Robert                 Członek
4. Jałocha Iwona                    Członek
5. Bałaga Jan                          Członek
6. Nowak Wiesława               Członek
7. Gulińska Dorota                 Członek
8. Sosnowska Kornelia           Członek
9. Kamiński Grzegorz             Członek

S K Ł A D
Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2
w Szkole Podstawowej w Wiślicy, ul. Podwale 1, tel. 379 20 26 w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw, Rady m. st. Warszawy i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 roku.
Lp. Nazwisko i imię                     Funkcja
1. Soja Lidia                             Przewodniczący
2. Madej Dorota                      Z-ca Przewodniczącego
3. Mącznik Jadwiga                    Członek
4. Madej Łukasz                         Członek
5. Wanat Agnieszka                    Członek
6. Podsiadło Agnieszka               Członek
7. Bobowski Wojciech                Członek
8. Majcher Zdzisław                    Członek
9. Białkiewicz Joanna                   Członek

S K Ł A D
Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3
w Szkole Podstawowej w Chotlu Czerwonym, tel. 379 86 15 w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw, Rady m. st. Warszawy i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 roku.
Lp. Nazwisko i imię                   Funkcja
1. Kaleta Jadwiga                     Przewodniczący
2. Pawelec Mariusz                   Z-ca Przewodniczącego
3. Tałaj Tadeusz                          Członek
4. Wiśniewska Teresa                 Członek
5. Kaleta Mariusz                        Członek
6. Miklaszewska Aleksandra       Członek
7. Poznańska Krystyna                Członek
8. Kozłowska Alina                     Członek
9. Siemieniec Andrzej                  Członek

S K Ł A D
Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 4
w Domu Strażaka w Szczerbakowie, tel. 505 443 301 w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw, Rady m. st. Warszawy i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 roku.
Lp. Nazwisko i imię                    Funkcja
1. Kubicka Dorota                    Przewodniczący
2. Borzęcka Agnieszka             Z-ca Przewodniczącego
3. Lasak Sylwester                      Członek
4. Tłustochowicz Mariusz             Członek
5. Baczyńska Barbara                  Członek
6. Bochenek Robert                    Członek
7. Niziołek Damian                      Członek
8. Szymańska Mariola                 Członek
9. Jasiński Józef                           Członek

S K Ł A D
Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 5
w Szkole Podstawowej w Skotnikach Dolnych, tel. 379 26 15 w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw, Rady m. st. Warszawy i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 roku.
Lp. Nazwisko i imię                        Funkcja
1. Krzak Dorota                          Przewodniczący
2. Nogacki Sławomir                   Z-ca Przewodniczącego
3. Gaweł Józef                               Członek
4. Bobowski Bartosz                     Członek
5. Domagała Agnieszka                 Członek
6. Łuczyńska Aneta                       Członek
7. Szostak Dorota Zdzisława         Członek
8. Paterek Janusz                          Członek
9. Głombińska Barbara                 Członek