Niesłyszący

Weź udział w akcji # Szczepimy się i odbierz nagrody

Kampania informacyjno – promocyjna Wojewody Świętokrzyskiego w ramach akcji #Szczepimy Się
W ramach kampanii informacyjno - promocyjnej zachęcającej mieszkańców województwa świętokrzyskiego do szczepień przeciw COVID-19 Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz przeprowadzi kampanię polegającą na możliwości skorzystania przez osoby, które w dniach 1grudnia 2021 - 27 grudnia przyjmą drugą lub trzecią dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 z bezpłatnych biletów na wybrane seanse w kinie Helios w Kielcach, wybrane spektakle teatralne w Teatrze im. S.Żeromskiego w Kielcach bądź jednodniowe pobyty w Uzdrowisku Busko Zdrój S.A. i możliwość skorzystania z czterech wybranych zabiegów.
Jedna osoba może skorzystać z jednego karnetu.
Karnety upoważniające do odbioru jednego z biletów będą imienne i wydawane w punktach szczepień w całym województwie. Na karnecie musi znaleźć się data, kiedy zostało wykonane szczepienie, pieczątka danego punktu szczepień i podpis osoby, która wykonała szczepienie. Kupon powinien również zawierać imię i nazwisko osoby zaszczepionej. Osoba,która otrzyma karnet powinna wcześniej zarezerwować bilet na wybraną usługę.
W przypadku problemów z otrzymaniem kuponu z punktu szczepień prosimy o kontakt z Sekretariatem Biura Wojewody, tel.41 342 12 32.