Serdecznie zapraszamy na II sesję Rady Miejskiej w Wiślicy w dniu 29.05.2024 r. (środa) o godz.09:00 w budynku Urzędu Miasta i Gminy Wiślica ul.Łokietka 2.

Niesłyszący

Rozkład jazdy

 WIŚLICA - PIŃCZÓW przez ZŁOTĄ

Pińczów-Wiślica przez Złotą. 2.jpeg

 

 

 

 

  WIŚLICA - SZCZYTNIKI przez GÓRKI  
  TAM PRZYSTANKI POWRÓT
  D D Oznaczenia D D
  08:00 11:00 o      Wiślica /wew(Rynek)/02                                   p 08:39 11:34
  08:04 11:03 Szczerbaków    (wieś)/02 | |
  | | Szczerbaków    (wieś)/01 08:35 11:30
  08:05 11:04 Szczerbaków    (boisko)/04 | |
  < | Szczerbaków    (boisko)/03 08:34 <
  < | Górki I              (skrzyż)/01 08:31 <
  < 11:07 Górki I              (skrzyż.)/02 | <
  < 11:10 Górki II             (wieś)/04 | <
  < 11:12 Górki II             (staw)/02 08:29 <
  < | Górki II             (wieś)/04 08:27 <
  < | Górki I              (skrzyż.)/02 08:25 <
  < 11:14 Górki I              (skrzyż)/01 | <
  < 11:17 Szczerbaków   (boisko)/03 | |
  08:07 11:18 Szczerbaków   (remiza OSP)/02 | |
  | | Szczerbaków   (remiza OSP)/01 08:21 11:29
  08:08 11:21 Szczytniki         (sklep)/02 | |
  | | Szczytniki         (sklep)/01 08:18 11:26
  08:10 11:23 Szczytniki     | |
  | | p     Szczytniki                             o 08:16 11:24
                 
                 
  OZNACZENIA:            
    D– kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt          
    |  - autobus nie zatrzymuje się na przystanku          
   < - autobus jedzie inną trasą          

 

           
WIŚLICA przez ŁATANICE, CHOTEL CZERWONY            
             
PRZYSTANKI   TAM - POWÓT        
Oznaczenia D D        
o      Wiślica /wew(Rynek)/02                                    08:30 11:00        
Gorysławice        (skład bud.)/02 08:32 11:02        
Gorysławice        (cmentarz)/04 08:33 11:03        
Kobylniki             (las) / 02 08:35 11:05        
Chotel Czerwony (las) / 02 08:37 11:07        
Brzezie               (Chochół)/02 08:40 11:10        
Brzezie              08:42 11:12        
Łatanice            (wieś)/02 08:44 11:14        
Hołudza             (świetlica)/04 08:47 11:17        
Hołudza             (skrzyż.Gluzy)/06 08:49 11:20        
Gluzy                 (świetlica)/02 08:51 11:21        
Chotel Czerwony Komornice (świetlica)/01 08:54 11:24        
Chotel Czerwony Zawierzbie   08:56 11:26        
Kobylniki           (Chotel)/03 08:57 11:27        
Kobylniki            (las) / 01 08:58 11:29        
Gorysławice       (cmentarz)/03 09:00 11:30        
Gorysławice       (kościół)/01 09:01 11:31        
p   Wiślica /wew(Rynek)/04                                   09:03 11:33        
             
             
OZNACZENIA:            
  D– kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt          
             

 

 
  WIŚLICA -SKOROCICE przez SKOTNIKI DOLNE, KOBYLNIKI        
                     
  TAM PRZYSTANKI POWRÓT    
  D D Oznaczenia D D    
  07:10 11:30 o      Wiślica /wew(Rynek)/02                                    07:53 12:13    
  07:13 11:33 Gorysławice      (skład bud.)/02 00:00 00:00    
  | | Gorysławice      (kościół)/01 07:50 12:10    
  | 11:35 Gorysławice      (cmentarz)/04,03 07:48 |    
  < 11:38 Sielec               (wieś)/01,02 07:45 <    
  | 11:41 Kobylniki          (wieś)05,06 07:42 |    
  | 11:42 Kobylniki          (OSP)/03,04 07:41 |    
  | 11:44 Kobylniki Warszawka /01,02 07:39 |    
  | 11:46 Skotniki Dolne Folwark      /03,04 07:37 |    
  | 11:49 Skotniki Dolne      (struga)/01 | |    
  | | Skotniki Dolne Targówka   /02 07:36 |    
  < 11:51 Skotniki Górne   (skrzyż.)01,02 07:34 <    
  < 11:53 Skotniki Górne    /02,01 07:32 <    
  07:27 11:55 p   Skorocice/0070(staw)/01                                      07:30 11:56    
                     
                     
  OZNACZENIA:              
    D– kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt              
    |  - autobus nie zatrzymuje się na przystanku              
   < - autobus jedzie inną trasą            

 

WIŚLICA - WAWROWICE przez JURKÓW  
     
         
TAM             PRZYSTANKI  POWRÓT
D D Oznaczenia D D
08:00 12:00 o      Wiślica /wew(Rynek)/02                       08:37 12:36
| | Koniecmosty/776/02 08:34 12:33
08:03 12:03 Koniecmosty/776/01 | <
< | Jurków/0073(grzybsko)/06 08:32 <
< 12:05 Jurków/0073(grzybsko)/05 | <
< | Jurków/0073(cmentarz)/,04 08:30 <
< 12:07 Jurków/0073(cmentarz)/03 | <
< 12:10 Jurków/0073(figurka)/01 08:28 <
< 12:12 Jurków/0073(cmentarz)/04 | <
< | Jurków/0073(cmentarz)/03 08:26 <
< 12:14 Jurków/0073(grzybsko)/06 | <
< | Jurków/0073(grzybsko)/,05 08:23 <
08:05 12:16 Kuchary/0073(wieś II)/02 | <
| | Kuchary/0073(wieś II)/01 08:21 12:31
08:07 12:18 Kuchary/0073(wieś II)/04 | |
| | Kuchary/0073(wieś II)/03 08:19 12:29
08:09 12:20 Ostrów/0073(wieś I)/02 | |
| | Ostrów/0073(wieś I)/01 08:17 12:27
08:11 12:22 p   Wawrowice/0140(świetlica)/01                 o 08:15 12:25
         
OZNACZENIA:      
  D– kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt    
  |  - autobus nie zatrzymuje się na przystanku    
 < - autobus jedzie inną trasą    

 

ROZKŁAD JAZDY – ODJAZDY WIŚLICA, UL. RYNEK

KIERUNEK

PRZEZ

GODZINA ODJAZDU

1.

Busko-Zdrój

przejazd bezpośredni 15.30 udlzV, 18.45 dlzV,
20.35 udlzV

2.

Busko-Zdrój

Chotel Czerwony, Hołudza

6.15 D e, 9.15 D e, 11.15 D e, 13.15 D e,

3.

Busko-Zdrój

Kobylniki, Skotniki Dolne, Skotniki Górne, Skorocice

6.05 S, 12.15 S

4.

Busko-Zdrój

Łatanice

5.40 D, 6.30 F, 6.35 S, 6.58 S, 7.05 D, 7.18 F, 7.50 A, 8.35 F, 8.53 F,  9.02 D V, 9.20 F,  9.40 D, 10.23 b, 10.58 F, 11.25 F, 11.50 D, 12.00 F, 13.25 F 13.35 D, 13.40 A, 13.49 S, 15.05 E V, 15.15 F, 15.30 F, 15.40 D, 15.53 b, 19.20 Ba V, 17.20 F, 19.53 b B, 19.57 + V

5.

Katowice

Kazimierza Wielka, Słomniki

11.13 Ba V, 10.33 Źa V, 10.33 X V, 10.48 Ba V, 11.13 Ba V

6.

Katowice

Kazimierza Wielka, Działoszyce

11.41 Ba V

7.

Katowice

Kazimierza Wielka, Racławice

5.25 E V

8.

Katowice

Krzyż, Kazimierza Wielka, Miechów

10.52 b B, 11.52 b, 17.52 b

9.

Kazimierza Wielka

Sokolinę

7.33 S, 9.38 F, 12.10 F, 15.10 F,

10.

Kazimierza Wielka

Stawiszyce, Krzyż

6.50 A, 8.28 F, 9.48 d, 10.18 F,  11.28 d, 12.23 d, 12.38 F, 14.13 F, 14.38 A, 16.18 F,  16.28 d, 18.18 F, 18.53 dn,

11.

Kielce

Busko-Zdrój

5.59 d, 7.12 d, 10.42 d, 13.27 d, 17.27 dn

12.

Kraków

Kazimierza Wielka 7.08 dlzV, 14.55 dlzV

13.

Kraków

Kazimierza Wielka, Proszowice

5.38 D V, 5.57 6 V, 07.28 D V, 7.32 6 V, 8.12 D V, 8.12 Ca V, 10.43 D V, 10.43 6 V, 13.37 D V, 13.37 Ca V, 15.18 D V,  16.07 +a V, 17.17 D V, 17.32 +a V

14.

Nowy Korczyn

Górki

8.33 D e, 10.33 D e, 12.33 D e, 15.33 D e

15.

Nowy Korczyn

Szczytniki

6.34 D, 8.01 F, 8.42 D, 10.36 F, 12.47 D, 13.11 S, 14.52 D, 15.01 F, 16.51 F 17.07 D

16.

Pińczów

Busko - Zdrój

9.09 6 V, 11.11 E V, 13.27 a V, 16.07 E V, 17.47 a V, 19.27 Ba V, 21.01 D V, 21.17 +a V

17.

Pińczów

Chroberz

6.30 D, 8.10 D, 10.30 D, 14.10 D,

 

+ - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)

6 – kursuje w soboty

A – nie kursuje w niedzielę i święta

a – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.12

B – kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę

b – nie kursuje 1.01, 25.12 i w pierwszy dzień Wielkanocy

C – kursuje w soboty, niedziele i święta

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

d – nie kursuje w dniu 1.01, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.12

E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

e – nie kursuje w okresie ferii letnich

F – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

l  – nie kursuje w dniu 31.12

n – nie kursuje w Wielką sobotę oraz w dniach 24.12 i 31.12

S – kursuje w dni nauki szkolnej

u – kursuje od 01.10 do 30.04

V – kurs przyspieszony

z  – nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała

Ź – kursuje od 1 października do 29 czerwca od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę

X – kursuje od 30 czerwca do 30 września od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę