Serdecznie zapraszamy na  XXVIII Sesję Rady Miejskiej w Wiślicy, która odbędzie się w dniu 24.06.2026r. o godz.09.00 w budynku byłego gimnazjum przy ul.Okopowej 27 w Wiślicy.

Niesłyszący

11 listopada-Narodowe Święto Niepodległości

zaproszenie 2.jpeg